Poznáme nových majstrov Obchodnej akadémie v Trebišove v spracovaní informácií na počítači (SIP)

Pri príležitosti 17. novembra, ktorý sme si v minulosti pripomínali ako Deň študentstva, sa už tradične koná celoškolská súťaž v SIP. V tomto školskom roku sme súťažili v dvoch disciplínach: písanie na počítači (28 žiakov 2. – 4. ročníka) a v úprave textu na počítači (UTX), kde súťažilo 7 žiakov 2. – 4. ročníka.

Majstrom školy v písaní na počítači sa opäť stal Dávid Duč-Anci z 3. A triedy, ktorý dosiahol výkon 334,1 čistých úderov/1 min. Majsterkou školy v úprave textu na počítači naďalej zostáva Dorota Uhrinová zo 4. B triedy s výkonom 9600 bodov.

Výsledky:

Písanie na počítači

1. Dávid Duč-Anci, 3. A
  2. Ľudomil Horovský, 2. BP
  3. Diana Kocanová, 4. C

Úprava textu na počítači

1. Dorota Uhrinová, 4. B
  2. Klaudia Horkaiová, 2. BO
  3. Daša Danková, 4. B

K dosiahnutým výsledkom im srdečne blahoželáme, a prajeme veľa úspechov v reprezentácii školy na krajskej súťaži, ktorá sa bude konať vo februári 2017.

S. Dulová, učiteľka ADK